*^~. Ganja Team .~^*

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Welcome To Ganja World ~


3 participanți

    Ati Calatorit In Alte Tari ?Daca Da Care Sunt ?

    <--HeaDshooT-->
    <--HeaDshooT-->


    Mesaje : 15
    Data de inscriere : 23/01/2010
    Varsta : 34
    Localizare : In Cocioaba Mea

    Ati Calatorit In Alte Tari ?Daca Da Care Sunt ? Empty Ati Calatorit In Alte Tari ?Daca Da Care Sunt ?

    Mesaj  <--HeaDshooT--> Sam Ian 30, 2010 2:42 pm

    Eu unul am mai iesit pe ici pe colo afro am fost prin Franta,Italia.Olanda si Germania.Cea mai frumoasa tara dintre astea in care am fost mi s-a parut Franta...e tare frumos acolo si va propun sa o vizitati si voi daca nu ati fost inca bounce bounce
    schoolOFdj
    schoolOFdj


    Mesaje : 10
    Data de inscriere : 01/03/2010
    Varsta : 37
    Localizare : Savona - Italia

    Ati Calatorit In Alte Tari ?Daca Da Care Sunt ? Empty Re: Ati Calatorit In Alte Tari ?Daca Da Care Sunt ?

    Mesaj  schoolOFdj Lun Mar 01, 2010 2:04 am

    de ce ne minti Very Happy:D:D ca sa ajungi in franta italia germania si olanda ,,, intai treci prin mai multe tari Very Happy eu stau in italia am fost si eu in ecursie 2 sapt in spania , acum 3 ani sia cum 2 ani in olanda(in spania am fost in barcelona si in olanda tot asa in orasele mari in ajax mia placut pana la urma e frumso peste tot ajunge sa ai bani in buzunar si colinzi Very Happy:D cate o data mai lucrez in montecarlo cu munca ne trimite asa am avut bulanul sa il vad si eu live pe rodick cand juca live eram intrun hotel instalam cefa in apartamente si am iesit pe terasa sa fum sa vad cine jcoa tenis. cand ma uit era el nici ca nam mai muncit in ziua aia 1 si ceva eram pe terasa ma utiam la meci:)) pe urma alta data tot in monte carlo sa intampalt sa muncesc cand erau cu formula 1 se auzea beton zgomotul:D in olanda mai placut ca toti vb bine engleza, te trateaza bine , am vizitat muzeul cartierul rosu si toate prstiile bar barulete , etc in spania mia placut doar la hotel in rest nu prea am gresit excuria sau ghidul nu era asa bun:)) dar si acolo am avut noroculs a le cunosc tradiitle si sa vizitez manastirea neagra si statui lui cristofor colombo bla bla
    <--HeaDshooT-->
    <--HeaDshooT-->


    Mesaje : 15
    Data de inscriere : 23/01/2010
    Varsta : 34
    Localizare : In Cocioaba Mea

    Ati Calatorit In Alte Tari ?Daca Da Care Sunt ? Empty Re:Ati calatorit prin alte tari ?Daca da care sunt ?

    Mesaj  <--HeaDshooT--> Lun Mar 08, 2010 9:12 pm

    Mah school eu am precizat pe unde am fost si am umblat nu prin care am trecut doar....si daca nai ce face altceva decat sa te dai mare dute si bagate in seama pe alt forum okay ? lol! P.S Eu am deschis topicul asta de dragul prietenilor...sa fie discutie...nu ca sa ma laud lol!
    AngelTM
    AngelTM
    Admin


    Mesaje : 50
    Data de inscriere : 15/01/2010
    Varsta : 35
    Localizare : Lugoj (TM)

    Ati Calatorit In Alte Tari ?Daca Da Care Sunt ? Empty Re: Ati Calatorit In Alte Tari ?Daca Da Care Sunt ?

    Mesaj  AngelTM Mar Mar 09, 2010 12:11 am

    <--HeaDshooT--> a scris:Mah school eu am precizat pe unde am fost si am umblat nu prin care am trecut doar....si daca nai ce face altceva decat sa te dai mare dute si bagate in seama pe alt forum okay ? lol! P.S Eu am deschis topicul asta de dragul prietenilor...sa fie discutie...nu ca sa ma laud lol!

    nu stiu de ce postati toti pe forumu asta ...cum ii ziceam si lu school..e forumu ganja si cam atat..asa ca va rog..membri care nu sunteti in ganja nu mai postati aiurea ca vor fi sterse!! sper ca m-am facut inteles!!

    Continut sponsorizat


    Ati Calatorit In Alte Tari ?Daca Da Care Sunt ? Empty Re: Ati Calatorit In Alte Tari ?Daca Da Care Sunt ?

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Joi Mai 02, 2024 3:37 am