*^~. Ganja Team .~^*

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Welcome To Ganja World ~


2 participanți

    Bv Baieti :D

    <--HeaDshooT-->
    <--HeaDshooT-->


    Mesaje : 15
    Data de inscriere : 23/01/2010
    Varsta : 34
    Localizare : In Cocioaba Mea

    Bv Baieti :D Empty Bv Baieti :D

    Mesaj  <--HeaDshooT--> Dum Ian 24, 2010 12:07 am

    Ati reusit sa faceti cate cv de cand nu mai joc eu pandora si imi pare bine ...bv voua fratilor si multa bafta din partea mea...si pt AngelTM spor la lvl...si GG din partea lui head P.S te laud si meriti pe deplin...dar sa stii ca tot nu te.am uitat ca mai tradat. Arrow Arrow afro
    AngelTM
    AngelTM
    Admin


    Mesaje : 50
    Data de inscriere : 15/01/2010
    Varsta : 35
    Localizare : Lugoj (TM)

    Bv Baieti :D Empty Re: Bv Baieti :D

    Mesaj  AngelTM Dum Ian 24, 2010 12:12 am

    head ...da ce sa zic....mersi de urari!! da chiar de ce te-ai lasat omule??
    man stai linistit ce am facut nu am facut din rautate..doar ca asa am simtit ca e mai bn!! speri sa nu fi sup pe mine!! si apropo..lasa un id de mess daca vrei!! te-am salutat..si poate te vei intoarce odata!! bafta in tot!
    <--HeaDshooT-->
    <--HeaDshooT-->


    Mesaje : 15
    Data de inscriere : 23/01/2010
    Varsta : 34
    Localizare : In Cocioaba Mea

    Bv Baieti :D Empty T.M

    Mesaj  <--HeaDshooT--> Dum Ian 24, 2010 2:19 am

    Mah angel eu nam nici-o resimtire pt ce ai facut u atunci...si daca ar fi dupa mn si eu cred ca ai facut bn pt ca in ganja erau si toti prietenii mei chiar daca am avut multe certuri cu niste colegi..dar nu asta conteaza.De mu nu mam lasat ca am vrut ci din niste cauze mai nasoale...plm.Dar sa speram ca voi putea reveni intr-o luna cam...asa cv cred.Prima data cand am inceput sa joc mu eram pe interes...adik umblam numai dupa cel mai bun guild...nu mi.am dat seama ca eram in cel mai bun guild...un guild plin cu prieteni...Id-ul meu de mess e justa.pawn.Bft Smile
    AngelTM
    AngelTM
    Admin


    Mesaje : 50
    Data de inscriere : 15/01/2010
    Varsta : 35
    Localizare : Lugoj (TM)

    Bv Baieti :D Empty Re: Bv Baieti :D

    Mesaj  AngelTM Dum Ian 24, 2010 2:28 am

    Exact..vezi ca sti...aici sunt si prieteni mei, si multi alti prieteni noi venit! uite daca erai in locul meu atunci, garantez ca si tu ai fi facut acelasi lucru care l-am facut eu, poate ca era altfel, dar na nu mai conteaza!! Chestia e ca eu nu am fost niciodata pe interes, eu ma joc de placere...uite sper sa depasesti problemele care le ai si sa mai dai pe la noi! sincer nu ma asteptam sa postezi aici pe forum, oricum ai facut bn, eu nu te-am uitat si tot un prieten ai ramas pt mine!! Nb.

    Continut sponsorizat


    Bv Baieti :D Empty Re: Bv Baieti :D

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Joi Mai 02, 2024 3:47 pm