*^~. Ganja Team .~^*

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Welcome To Ganja World ~


3 participanți

    --= | Bancuri |=--

    KenK0
    KenK0
    Admin


    Mesaje : 26
    Data de inscriere : 13/01/2010
    Varsta : 34
    Localizare : Romania , Craiova

    --= | Bancuri |=-- Empty --= | Bancuri |=--

    Mesaj  KenK0 Joi Ian 14, 2010 2:23 am

    Acum sa va vad --= | Bancuri |=-- Icon_cool --= | Bancuri |=-- Icon_bounce --= | Bancuri |=-- Icon_bounce --= | Bancuri |=-- Icon_bounce --= | Bancuri |=-- Lol
    soundwave
    soundwave


    Mesaje : 3
    Data de inscriere : 15/01/2010
    Varsta : 40
    Localizare : Italy, Florence

    --= | Bancuri |=-- Empty * --= | Bancuri |=--

    Mesaj  soundwave Vin Ian 15, 2010 10:22 pm

    Un tip se trezeşte dimineaţa, ia ziarul de la uşă, se uită pe numerele de la loto şi vede că i-au ieşit toate cele şase. Cum avea un serviciu pe care nu îl suporta, pleacă tacticos la serviciu, intră în audienţă la şef şi îl anunţă cu satisfacţie că demisionează.
    Şeful spune că e alegerea lui, îi mulţumeşte pentru cei peste 20 de ani lucraţi în firmă şi îi dă un bonus de despărţire de 200.000 de euro.
    Omul, fericit nevoie mare, în drum spre loterie intră la reprezentanţa BMW şi cumpără cel mai scump model, în valoare de 200.000 de euro.
    Cînd să dea banii, este anunţat că, deoarece este clientul cu nr.1.000.000, primeşte maşina gratis.
    - Cînd e să ai noroc, ai noroc, zice omul bucuros că a rămas şi cu cei 200.000 de euro şi are şi BMW nou nouţ.
    Trece pe la loto, ridică milioanele şi pleacă acasă.
    Stă pe terasă, la o bere şi o vede pe soţia sa venind acasă, cu bicicleta. Moment în care trece pe stradă o betonieră şi o calcă.
    - Asta e, zice omul, cînd e să ai noroc, ai noroc pînă la capăt!
    butyvaly
    butyvaly


    Mesaje : 24
    Data de inscriere : 17/01/2010
    Varsta : 31
    Localizare : mures/toaca

    --= | Bancuri |=-- Empty Re: --= | Bancuri |=--

    Mesaj  butyvaly Dum Ian 17, 2010 4:17 pm

    Scientists have finally discovered what's wrong with the female brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left... bounce bounce Very Happy
    butyvaly
    butyvaly


    Mesaje : 24
    Data de inscriere : 17/01/2010
    Varsta : 31
    Localizare : mures/toaca

    --= | Bancuri |=-- Empty Re: --= | Bancuri |=--

    Mesaj  butyvaly Mier Ian 20, 2010 9:51 pm

    Un urs , un leu si un porc s-au intalnit. Ursul zise: "Daca urlu eu in padure, toate animalele tremura de frica". Leul zise: "Daca eu racnesc in jungla, toate animalele se infioara de groaza." Porcul zise: "Asta nu-i nimic, eu stranut o singura data si ... intreaga planeta se vaccineaza !!!"
    butyvaly
    butyvaly


    Mesaje : 24
    Data de inscriere : 17/01/2010
    Varsta : 31
    Localizare : mures/toaca

    --= | Bancuri |=-- Empty Re: --= | Bancuri |=--

    Mesaj  butyvaly Mar Ian 26, 2010 8:17 pm

    Ne-am indragostit ca dracu… tu de mine, eu de altul…

    Continut sponsorizat


    --= | Bancuri |=-- Empty Re: --= | Bancuri |=--

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Joi Mai 02, 2024 12:29 pm